Location : Home > T > TS160F23CET
TS160F23CET
Share on FacebookShare on Facebook
TS160F23CET distributors
851-87-029-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-87-029-20-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-029-20-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-029-20-001101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38421-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38421-14-0 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38421-14-0 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1881490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1881490000 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1881490000 Weidmuller 157580 2016+ SLDV-THR 5.00/40/180F 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
8-1241961-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
0417910838 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
09195506324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
0395265023 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole