Location : Home > T > TS11015C00J0G
TS11015C00J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TS11015C00J0G distributors
MM3Z51VC Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 200MW SOD323F
MM3Z51VC Fairchild Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MM3Z51VC ON/MOT/FSC 43130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
445A22S27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal Series 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A22S27M00000 CTS-Frequency Controls 57329 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445A22S27M00000 CTS-Frequency Controls 98690 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A22S27M00000 CTS-Frequency Controls 98690 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSB2/0-5S-4Y IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSB2/0-5S-4Y NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSB2/0-5S-4Y Panduit Corp 157250 2016+ CONN MULTI-TAP SNGL SIDE CLR Unitronix Electronics Limited
40661 Original 37354 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
40661 Semiconductor 19225 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TS03010D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS03010D00J0G Amphenol FCI 156960 2016+ 762 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS03010D00J0G IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS03010D00J0G NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTV-100.000MHZ-XC-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 100MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1047260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1047260000 Weidmuller 157360 2016+ TERM BLOCK 3POS 15MM R/A PCB Unitronix Electronics Limited
1047260000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK 3POS 15MM R/A PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVA030160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTVA030160 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVA030160 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVA030160 On Shore Technology Inc. 146930 2016+ TERM BLOCK PLUG 5.0MM 3POS Unitronix Electronics Limited
1725753 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1725753 37896 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1725753 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1725753 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1725753 STOCK 43160 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
15047 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL TURRET 25POS
15047 Cornell Dubilier Electronics ( 704000 1525+ CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
15047 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Film Capacitors .47 uF 100V 5 AXIAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com