Location : Home > T > TS10A18D00J0G
TS10A18D00J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TS10A18D00J0G distributors
1N2841RB Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 50W TO204AD
1N2841RB IC 36420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N2841RB MICROSEMI 10000 2013+ 50 Watt Zener Diodes WLParts Electronics ltd
1N2841RB Semiconductor 21743 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N2841RB STOCK 145650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1N2825B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 50W TO204AD
1N2825B MOT 1288 2016+ TO-3 New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1N2825B Distributor 90190 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N2825B IC 36260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2130211 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 1/0-6 AWG
2130211 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2130211 Phoenix Contact 147690 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2130211 RoHS 4820 11+ original new 8STAR-IC
7B50000003 Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 16pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7B50000003 Electronics 27309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7B50000003 IC 38390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0395145010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1034650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034650000 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034650000 Weidmuller 147730 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1034650000 Weidmuller 287330 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com