Location : Home > T > TS100F33CET
TS100F33CET
Share on FacebookShare on Facebook
TS100F33CET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04-7445-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7445-10 Aries Electronics 157360 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7445-10 Aries Electronics 277310 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04-7445-10 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-052-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-159-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-125-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-125-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 25POS SNGL TIN EKT Electronics Co., Ltd
SSW-125-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 25POS SNGL TIN TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-125-01-T-S IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-125-01-T-S NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-063-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 63 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-063-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-063-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-063-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-063-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A484306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A484306 Eaton 147040 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
A484306 Eaton 147220 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
1671190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 19-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1671190000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1671190000 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794239-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
794239-1 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
794239-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
794239-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING SIMEN Electronics Co.,Ltd
SIT8008AI-82-33E-24.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24MHZ OE
ASEMDLP-LR-T3 Crystals and Oscillators Pin Configurable Oscillators 100MHz, 106.25MHz, 125MHz, 156.25MHz, 400MHz LVPECL MEMS (Silicon) Pin Configurable Oscillator 14-VFQFN Exposed Pad 2.25 V ~ 3.6 V 89mA (Typ) Enable/Disable