Location : Home > T > TS08A15B00J0G
TS08A15B00J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TS08A15B00J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTLJS3180PZTAG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 3.5A 6-WDFN
NTLJS3180PZTAG NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTLJS3180PZTAG ON Semiconductor 231810 1538+ MOSFET P-CH 20V 3.5A 6-WDFN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NTLJS3180PZTAG ON Semiconductor 791700 1525+ MOSFET P-CH 20V 3.5A 6-WDFN Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T38268-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38268-02-0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38268-02-0 NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V12P12-5001M3/86A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 120V 12A
V12P12-5001M3/86A 20000 15+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
V12P12-5001M3/86A GS 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
HW11000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW11000000J0G Amphenol FCI 157050 2016+ 762 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW11000000J0G IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW11000000J0G NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395000604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OQ16A15000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OQ16A15000J0G Amphenol FCI 147240 2016+ 750 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ16A15000J0G IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ16A15000J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VK08315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
VK08315000J0G Amphenol FCI 157270 2016+ 381 TB SOCKET 45D Unitronix Electronics Limited
VK08315000J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK08315000J0G NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39501-1015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
39501-1015 Electronics 26040 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
39501-1015 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
39501-1015 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
39501-1015 Molex Connector Corporation 288170 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2M16DP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 16 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To DIP Socket - 0.300" (7.62mm) Wide 14-22 AWG
2M16DP 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546074-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546074-7 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546074-7 TE Connectivity AMP Connectors 298490 2016+ TERM BLK 35 DEGREE 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com