Location : Home > T > TS050F33CET
TS050F33CET
430615-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430615-10-0 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-87-022-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-022-10-287101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-022-10-287101 Preci-Dip 288810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 33POS GOLD
33-0501-21 Aries Electronics 147480 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Unitronix Electronics Limited
33-0501-21 Aries Electronics 294450 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-0501-21 IC 59260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430300-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws