Location : Home > T > TS040F33IET
TS040F33IET
Share on FacebookShare on Facebook
TS040F33IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7W50000033 Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable
7W50000033 TXC 13289 N/A SMD BASUKI ELECTRONICS CO.,LTD.
7W50000033 TXC 15130 12+ SMD NewChip Enterprises Pte, Ltd.
1955918 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1955918 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955918 Phoenix Contact 157660 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1955918 Phoenix Contact 298070 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776162-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776162-4 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
1776162-4 TE Connectivity AMP Connectors 288470 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com