Location : Home > T > TS037F33IDT
TS037F33IDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS037F33IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-037-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
IPBS-105-01-T-D-GP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
IPBS-105-01-T-D-GP IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPBS-105-01-T-D-GP NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPBS-105-01-T-D-GP SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
1775313001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775313001 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 90 10POS LF 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775313001 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775313001 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1561360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1561360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 19POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1561360000 Weidmuller 147070 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1561360000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com