Location : Home > T > TS02A15C00J0G
TS02A15C00J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TS02A15C00J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OCETGCJANF-4.000000 Crystals and Oscillators Oscillators 4MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
1863160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1863160000 Weidmuller 147290 2016+ SC-SMT 3.81/04/90G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
1977050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1977050000 Weidmuller 147750 2016+ SC 3.81/03/135F 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
A-TB508-OQ20CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
A-TB508-OQ20CV Assmann WSW Components 147330 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB508-OQ20CV IC 40570 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB508-OQ20CV NEW 88750 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2329-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.250" (6.35mm) Tin-Lead
2329-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2329-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298370 2016+ TERM TURRET SINGLE L=6.35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSV18Q 3M 157890 2016+ CONN SPLICE 18-22 AWG CRIMP RED Unitronix Electronics Limited
BSV18Q IC 38470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSV18Q NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
USB3FTV2AG Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 3.0, Super Speed Receptacle Connector 9 Position Panel Mount, Flange