Location : Home > T > TRJB105K035RRJ
TRJB105K035RRJ
Share on FacebookShare on Facebook
TRJB105K035RRJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TRJB105K035RRJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 1.0uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TRJB105K035RRJ Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TRJB105K035RRJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 1.0uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TRJB105K035RRJ CAP TANT 1UF 35V 10 1210 883700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TRJB105K035RRJ CAP TANT 1UF 35V 10 1210 11729 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
TRJB105K035RRJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 1.0uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd