Location : Home > T > TR3E337M010C0100
TR3E337M010C0100
Share on FacebookShare on Facebook
TR3E337M010C0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR3E337M010C0100 Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10volts 20 E cs ESR 0.1 Molded L 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TR3E337M010C0100 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TR3E337M010C0100 CAP TANT 330UF 10V 20 2917 1543700 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com