Location : Home > T > TR3D106M050C0450
TR3D106M050C0450
Share on FacebookShare on Facebook
TR3D106M050C0450 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR3D106M050C0450 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 50volts 20 D cs ESR 0.45 Molded L 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TR3D106M050C0450 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TR3D106M050C0450 CAP TANT 10UF 50V 20 2917 1453500 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com