Location : Home > T > TR3D106K035C0125
TR3D106K035C0125
Share on FacebookShare on Facebook
TR3D106K035C0125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR3D106K035C0125 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 35volts 10 D case ESR 0.125 Mld L 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TR3D106K035C0125 CAP TANT 10UF 35V 10 2917 676400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TR3D106K035C0125 CAP TANT 10UF 35V 10 2917 1303400 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com