Location : Home > T > TR3C107K6R3C0300
TR3C107K6R3C0300
Share on FacebookShare on Facebook
TR3C107K6R3C0300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR3C107K6R3C0300 Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3volts 10 C cs ESR 0.3 Molded 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TR3C107K6R3C0300 CAP TANT 100UF 6.3V 10 2312 784400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TR3C107K6R3C0300 CAP TANT 100UF 6.3V 10 2312 1429700 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com