Location : Home > T > TR14055000J0G
TR14055000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TR14055000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4763A-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41
1N4763A-TAP IC 39042 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N4763A-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84B39-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
BZX84B39-E3-08 18000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BZX84B39-E3-08 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B39-E3-08 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS16-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA SOT23
BAS16-E3-08 2500 standardpackage RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
BAS16-E3-08 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS16-E3-08 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EPC2103ENG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays TRANS GAN 2N-CH 80V BUMPED DIE
EPC2103ENG IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EPC2103ENG NEW 67310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2200329 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2200329 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2200329 Phoenix Contact 157680 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2200329 Phoenix Contact 297890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
520993-1 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
520993-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
520993-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING POWER 12-16 AWG PXT Direct Electronics Co.,Ltd
1881626 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
1881626 Electronics 26270 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1985344 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1985344 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1723205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1723205 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1723205 Phoenix Contact 298350 2016+ PRINTED CIRCUIT TERM 22A 250V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1723205 Phoenix Contact 8000 2012+ PRINTED CIRCUIT TERM 22A 250V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
712-87-161-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-87-161-41-001101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-87-161-41-001101 Preci-Dip 278410 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-83-128-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-83-128-41-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-83-128-41-001101 Preci-Dip 277350 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3150-1-00-15-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.030" (0.76mm) Dia