Location : Home > T > TR07355000J0G
TR07355000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TR07355000J0G distributors
416F26011ALR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26011ALR CTS-Frequency Controls 140090 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F26011ALR CTS-Frequency Controls 140090 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F26011ALR CTS-Frequency Controls 32315 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26011ALR CTS-Frequency Controls 57739 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMBZ5252BW-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 200MW SOT323
MMBZ5252BW-7-F DIODES 10000 2013+ 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MMBZ5252BW-7-F ON/MOT/FSC 214610 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMBZ5252BW-7-F ON/MOT/FSC 40106 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMBZ5252BW-7-F ON/MOT/FSC 43510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N4754A-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 1W DO41G
1N4754A-TP Distributor 100890 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4754A-TP IC 38532 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4754A-TP STOCK 145620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
XZHBBCNANF-32.000000 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal 20pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
SIT1532AI-J4-D14-32.768S Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 0.032768MHZ 400MV 1.10V
324605 Electronics 27201 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
324605 STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
324605 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1982995-1 N/A 2488 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
UPC(BULK) 3M 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPC(BULK) IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPC(BULK) NEC 47000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2007435-7 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Through Hole, Right Angle, Vertical
2007435-7 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN RCPT HDMI 19POS PCB R/A Unitronix Electronics Limited
2007435-7 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ CONN RCPT HDMI 19POS PCB R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72309-8023BLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
72309-8023BLF N/A 1348 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
7461084 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 8 Pin Screw Terminal, Power Tap M6 Through Hole
7461084 WurthElectronics 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
5450146 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5450146 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450146 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450146 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1953210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole