Location : Home > T > TR02255100J0G
TR02255100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TR02255100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRT55C18-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
CZRT55C18-G COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRT55C18-G Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CZRT55C18-G Comchip Technology 140190 NEW RoHS DIODE ZENER 18V 350MW SOT-23 FindCores Electronics Inc.
CZRT55C18-G Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.41W VR=18V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IPP057N06N3GHKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 80A TO220-3
IPP057N06N3GHKSA1 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPP057N06N3GHKSA1 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UB8BT-E3/8W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 8A TO263AB
UB8BT-E3/8W IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UB8BT-E3/8W NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UB8BT-E3/8W VISHAY 13800 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
US1GFA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123FA
YK61213030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61213030J0G Amphenol FCI 147540 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61213030J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61213030J0G NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395178005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
ZX80-B-5P(30) Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Surface Mount Vertical
1828579 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1828579 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1828579 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1828579 Phoenix Contact 298110 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1615550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1615550000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1615550000 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
4184 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards POST BIND STD 4 5/16"L GL EPOXY
4184 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4184 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-87-107-41-014101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-87-107-41-014101 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-107-41-014101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7822 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Mating End Insulated