Location : Home > T > TQ2SL-L2-1.5V
TQ2SL-L2-1.5V
Share on FacebookShare on Facebook
TQ2SL-L2-1.5V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TQ2SL-L2-1.5V Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TQ2SL-L2-1.5V RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V 32105 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TQ2SL-L2-1.5V RELAY LATCH 2A 1.5VDC LO PRO SMD 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd