Location : Home > T > TPSY686M010R0200
TPSY686M010R0200
Share on FacebookShare on Facebook
TPSY686M010R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSY686M010R0200 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TPSY686M010R0200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20 Tol. 200 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSY686M010R0200 standard package with RoHS 161990 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
TPSY686M010R0200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20 Tol. 200 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TPSY686M010R0200 CAP TANT 68UF 10V 20 2917 588100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.