Location : Home > T > TPSY477K006R0150
TPSY477K006R0150
Share on FacebookShare on Facebook
TPSY477K006R0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSY477K006R0150 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSY477K006R0150 Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 10 Tol. 150 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSY477K006R0150 Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 10 Tol. 150 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TPSY477K006R0150 CAP TANT 470UF 6.3V 10 2917 596600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TPSY477K006R0150 CAP TANT 470UF 6.3V 10 2917 4794 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
TPSY477K006R0150 Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 10 Tol. 150 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd