Location : Home > T > TPSV477K010R0100
TPSV477K010R0100
Share on FacebookShare on Facebook
TPSV477K010R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSV477K010R0100 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 470uF CASE V Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSV477K010R0100 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSV477K010R0100 CAP TANT 470UF 10V 10 2924 883800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSV477K010R0100 standard package with RoHS 163270 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSV477K010R0100 CAP TANT 470UF 10V 10 2924 1539800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com