Location : Home > T > TPSMC30A
TPSMC30A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95R157M010ESAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 10V 20% 2824
T95R157M010ESAL NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R157M010ESAL Vishay Sprague 799900 1525+ CAP TANT 150UF 10V 20 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R157M010ESAL Vishay Sprague 909900 NEW RoHS CAP TANT 150UF 10V 20 2824 FindCores Electronics Inc.
M39003/01-2824/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.22UF 10% 50V AXIAL
M39003/01-2824/HSD IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2824/HSD NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-2824/HSD Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T83D476K016EZZL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
T83D476K016EZZL 465978 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
T83D476K016EZZL IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T83D476K016EZZL NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T83D476K016EZZL Vishay 26440 12+ CAP TANT 47UF 16V 10 2917 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BO2-04 Circuit Protection Accessories FUSEHOLDER CAP
BO2-04 IC 38930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BO2-04 NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GKU30020 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 7-30PF 200V THRU HOLE
GKU30020 Sprague-Goodman 693600 2015+ CAP TRIM 7-30PF 200V THRU HOLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GKU30020 Sprague-Goodman 693600 2015+ CAP TRIM 7-30PF 200V THRU HOLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GKU30020 Sprague-Goodman 803600 NEW RoHS CAP TRIM 7-30PF 200V THRU HOLE FindCores Electronics Inc.
0913772001 Circuit Protection Accessories ISO MINI TERMINAL 0.5-0.8MM
APGN666-1REC3-7026-9 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
APGN666-1REC3-7026-9 SensataTec 93000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRTOGGLE K.D.H. Group (Asia) Limited
IUGN66-28358-4 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
T11-51-20.0A-32959-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
BK/HEB-AA Circuit Protection Fuseholders FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE
3JS 3.5 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 3.5A 350VAC 140VDC