Location : Home > T > TPSE106M035R0200
TPSE106M035R0200
Share on FacebookShare on Facebook
TPSE106M035R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSE106M035R0200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 35V 20 L ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSE106M035R0200 standard package with RoHS 163210 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSE106M035R0200 CAP TANT 10UF 35V 20 2917 1215700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSE106M035R0200 CAP TANT 10UF 35V 20 2917 579400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com