Location : Home > T > TPSD686M020R0200
TPSD686M020R0200
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD686M020R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD686M020R0200 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSD686M020R0200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 20V 20 L ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSD686M020R0200 standard package with RoHS 163330 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSD686M020R0200 CAP TANT 68UF 20V 20 2917 682700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com