Location : Home > T > TPSD686M010R0100
TPSD686M010R0100
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD686M010R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD686M010R0100 standard package with RoHS 161750 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSD686M010R0100 CAP TANT 68UF 10V 20 2917 902200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSD686M010R0100 Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 20 L ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSD686M010R0100 SMD 13011 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com