Location : Home > T > TPSD686K010R0150
TPSD686K010R0150
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD686K010R0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD686K010R0150 standard package with RoHS 162490 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSD686K010R0150 CAP TANT 68UF 10V 10 2917 1517200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSD686K010R0150 CAP TANT 68UF 10V 10 2917 882200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSD686K010R0150 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSD686K010R0150 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF CASE D Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com