Location : Home > T > TPSD157M010R0085
TPSD157M010R0085
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD157M010R0085 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD157M010R0085 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20 Tol. 85 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSD157M010R0085 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TPSD157M010R0085 standard package with RoHS 161750 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSD157M010R0085 CAP TANT 150UF 10V 20 2917 676100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com