Location : Home > T > TPSD156M035R0100
TPSD156M035R0100
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD156M035R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD156M035R0100 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TPSD156M035R0100 Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35V 20 SERIII Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSD156M035R0100 standard package with RoHS 163370 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSD156M035R0100 CAP TANT 15UF 35V 20 2917 584900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com