Location : Home > T > TPSC686K010R0100
TPSC686K010R0100
Share on FacebookShare on Facebook
TPSC686K010R0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSC686K010R0100 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 10 Tol. 100 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSC686K010R0100 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSC686K010R0100 standard package with RoHS 162370 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSC686K010R0100 CAP TANT 68UF 10V 10 2312 891800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com