Location : Home > T > TPSC107M010R0150
TPSC107M010R0150
Share on FacebookShare on Facebook
TPSC107M010R0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSC107M010R0150 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSC107M010R0150 SMD 16885 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
TPSC107M010R0150 standard package with RoHS 163190 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
TPSC107M010R0150 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 20 Tol. 150 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TPSC107M010R0150 CAP TANT 100UF 10V 20 2312 898700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.