Location : Home > T > TPS799195DRVT
TPS799195DRVT
Share on FacebookShare on Facebook
TPS799195DRVT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPS799195DRVT IC REG LDO 1.95V .2A 6SON 88810 TI 1525+ Global & Immediately RONXIM ELECTRONICS LIMITED
TPS799195DRVT 750 TI/BB 09+ CHUEN TAI ELECTRONICS ...
TPS799195DRVT Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPS799195DRVT 200mA, Low Quiescent Current, Ultra-Low Noise, High PSRR Low Dropout L 10000 TI 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TPS799195DRVT Low Dropout Regulators - LDO 200mA Fixed(1.3V) 30,000 Texas Instruments 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPS799195DRVT IC REG LDO 1.95V .2A 6SON 88810 TI 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com