Location : Home > T > TPMY157M010R0045
TPMY157M010R0045
Share on FacebookShare on Facebook
TPMY157M010R0045 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPMY157M010R0045 CAP TANT 150UF 10V 20 2917 894700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPMY157M010R0045 CAP TANT 150UF 10V 20 2917 1550700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPMY157M010R0045 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPMY157M010R0045 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10v 150uF 20 Tol. ESR = 45 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com