Location : Home > T > TO10015200J0G
TO10015200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TO10015200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N4467D Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 1.5W DO41
EN02048000J0G Amphenol FCI 156990 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
EN02048000J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EN02048000J0G NEW 67210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-31894-1 Semiconductor 32065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
8-31894-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 16-22AWG #1/4 RED PIDG EKT Electronics Co., Ltd
1900785 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1900785 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1900785 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com