Location : Home > T > TO07015200J0G
TO07015200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TO07015200J0G distributors
416F25012CTR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25012CTR CTS-Frequency Controls 139570 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25012CTR CTS-Frequency Controls 139570 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25012CTR CTS-Frequency Controls 31795 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25012CTR CTS-Frequency Controls 57219 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1742110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 3POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1742110000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1742110000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com