Location : Home > T > TNPW251273R2BEEG
TNPW251273R2BEEG
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW251273R2BEEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW251273R2BEEG RES SMD 73.2 OHM 0.1 1/2W 2512 916800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW251273R2BEEG RES 73.2 OHM 1/2W 0.1 2512 5850 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW251273R2BEEG RES 73.2 OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW251273R2BEEG 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW251273R2BEEG RES 73.2 OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2868538 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 12W