Location : Home > T > TNPW2512715RBETG
TNPW2512715RBETG
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2512715RBETG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2512715RBETG RES 715 OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2512715RBETG RES SMD 715 OHM 0.1 1/2W 2512 698200 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW2512715RBETG RES SMD 715 OHM 0.1 1/2W 2512 803400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW2512715RBETG RES 715 OHM 1/2W 0.1 2512 7040 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW2512715RBETG RES 715 OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PR15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 13.8V 207W