Location : Home > T > TNPW251264R9BEEG
TNPW251264R9BEEG
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW251264R9BEEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW251264R9BEEG RES SMD 64.9 OHM 0.1 1/2W 2512 787400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW251264R9BEEG RES 64.9 OHM 1/2W 0.1 2512 9660 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW251264R9BEEG RES 64.9 OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW251264R9BEEG 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3021HE Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories WIRE HARNESS FOR BUCKPUCK SUPPLY
3021HE IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3021HE LDY 9550 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PSF-75-B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 75W