Location : Home > T > TNPW251248K7BEEY
TNPW251248K7BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW251248K7BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW251248K7BEEY RES 48.7K OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW251248K7BEEY RES 48.7K OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW251248K7BEEY RES SMD 48.7K OHM 0.1 1/2W 2512 781400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW251248K7BEEY RES SMD 48.7K OHM 0.1 1/2W 2512 676200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW251248K7BEEY RES 48.7K OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2866475 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 60W