Location : Home > T > TNPW2512160KBEEG
TNPW2512160KBEEG
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2512160KBEEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2512160KBEEG RES SMD 160K OHM 0.1 1/2W 2512 708100 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW2512160KBEEG RES 160K OHM 1/2W 0.1 2512 6975 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW2512160KBEEG RES 160K OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW2512160KBEEG 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW2512160KBEEG RES 160K OHM 1/2W 0.1 2512 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HE15-9-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 135W