Location : Home > T > TNPW201082K5BEEF
TNPW201082K5BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201082K5BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201082K5BEEF RES 82.5K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW201082K5BEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW201082K5BEEF RES 82.5K OHM .40W 0.1 2010 9500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW201082K5BEEF RES 82.5K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC80C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V -15V 15V 80W