Location : Home > T > TNPW201082K0BETF
TNPW201082K0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201082K0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201082K0BETF RES 82.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW201082K0BETF RES SMD 82K OHM 0.1 0.4W 2010 695700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201082K0BETF RES SMD 82K OHM 0.1 0.4W 2010 590500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201082K0BETF RES SMD 82K OHM 0.1 0.4W 2010 585700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.