Location : Home > T > TNPW201082K0BEEY
TNPW201082K0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201082K0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201082K0BEEY RES SMD 82K OHM 0.1 0.4W 2010 1412000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW201082K0BEEY RES SMD 82K OHM 0.1 0.4W 2010 777000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW201082K0BEEY RES 82.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201082K0BEEY RES 82.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW201082K0BEEY RES 82.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com