Location : Home > T > TNPW20107K50BETF
TNPW20107K50BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20107K50BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20107K50BETF RES SMD 7.5K OHM 0.1 0.4W 2010 707500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW20107K50BETF RES SMD 7.5K OHM 0.1 0.4W 2010 602300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW20107K50BETF RES SMD 7.5K OHM 0.1 0.4W 2010 597500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW20107K50BETF RES 7.50K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com