Location : Home > T > TNPW20107K50BEEY
TNPW20107K50BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20107K50BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20107K50BEEY RES SMD 7.5K OHM 0.1 0.4W 2010 788800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20107K50BEEY RES 7.50K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW20107K50BEEY RES 7.50K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW20107K50BEEY RES 7.50K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com