Location : Home > T > TNPW201068K0BEEF
TNPW201068K0BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201068K0BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201068K0BEEF RES SMD 68K OHM 0.1 0.4W 2010 704900 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201068K0BEEF RES SMD 68K OHM 0.1 0.4W 2010 599700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201068K0BEEF RES SMD 68K OHM 0.1 0.4W 2010 594900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201068K0BEEF RES 68.0K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com