Location : Home > T > TNPW20105K90BEEY
TNPW20105K90BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20105K90BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20105K90BEEY RES SMD 5.9K OHM 0.1 0.4W 2010 790000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20105K90BEEY RES 5.90K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW20105K90BEEY RES 5.90K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd