Location : Home > T > TNPW201059R0BETF
TNPW201059R0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201059R0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201059R0BETF RES SMD 59 OHM 0.1 0.4W 2010 801500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201059R0BETF RES SMD 59 OHM 0.1 0.4W 2010 696300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201059R0BETF RES SMD 59 OHM 0.1 0.4W 2010 691500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201059R0BETF RES 59.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com