Location : Home > T > TNPW201059R0BEEY
TNPW201059R0BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201059R0BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201059R0BEEY RES SMD 59 OHM 0.1 0.4W 2010 582800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW201059R0BEEY RES 59.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW201059R0BEEY RES 59.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd