Location : Home > T > TNPW201051R1BEEF
TNPW201051R1BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201051R1BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201051R1BEEF RES 51.1 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW201051R1BEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW201051R1BEEF RES 51.1 OHM .40W 0.1 2010 5818 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW201051R1BEEF RES 51.1 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-QUM1-ESY Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 10V 12V 350W