Location : Home > T > TNPW201048R7BEEF
TNPW201048R7BEEF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201048R7BEEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201048R7BEEF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW201048R7BEEF RES 48.7 OHM .40W 0.1 2010 5191 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW201048R7BEEF RES 48.7 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2941044 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 30W